Přeskočit navigaci

Obec Herálec

Pohled na obec ze školy

Farnost Herálec

Farnost Herálec

Vyhledávač firem

FIRMY V NAŠÍ OBCI


Tříkrálová sbírka v Herálci 2012

Pavel Dítě · 17. 01. 2013 · přečteno 1190x · komentáře: 4

Do letošní Tříkrálové sbírky v Herálci se letos zapojilo přes třicet dobrovolníků, převážně dětí.

Tato akce byla opět pod záštitou Charity České republiky, která Tříkrálovou sbírku v naší vlasti pořádá. Po Herálci a na Kocandě chodilo celkem 23 koledníků, které vedlo 9 dospělých. V některých skupinkách musel zaskakovat tento doprovod za jedno z králů.

Dvoudenní putovaní tříkrálových skupinek dopadlo velmi dobře a podařilo se vybrat celkem 24.231 Kč. Tyto peníze byly předány na oblastní charitu ve Žďáře nad Sázavou. Peníze budou použity na pomoc chudým a potřebným lidem, na zajištění péče o nemocné a další potřebné věci.

Všem dárcům a koledníkům děkujeme!

Komentáře

Míla
21. 01. 2013 13:20
Naše stránky jsou docela pěkné a webmaster je pán..., který se o ně stará. Do jejich tvorby se ale můžeme zapojit všichni, protože jsou to NAŠE stránky. A je hlavně na nás, co si tam přečteme nebo chceme přečíst.

Pavel Dítě (webmaster)
20. 01. 2013 20:35
Dobrý den,
jak bylo napsáno, chodilo 23 koledníků, které vedlo 9 dospělých. Každá skupinka chodila jinde a v jiný čas. Zkuste zavzpomínat, kolik skupinek jste viděli? Mně se podařilo nafotit dvě skupinky a fotky dalších dvou skupinek mi poslala ochotně Lucie Teplá. Již jsem tady několikrát psal, že všichni mají možnost napsat článek, případně poslat fotky na doplnění článku. V případě, že někdo chce zveřejnit nějaké vlastní fotografie k tomuto článku, rád je přidám na web. Platí to také pro další akce. Není v mých silách, abych se zúčastnil všech akcí a tím se "zavděčil" všem občanům.

Fanda
19. 01. 2013 18:25
To si musíte zvyknout, milá zlatá, že naše stránky jsou docela pěkné a ne docela objektivní,webmaster je pán ...

Monika
18. 01. 2013 16:37
A kde jsou fotky ostatních koledníků?

přidat komentář

Váš komentář ke článku

 

© 2013 Obec Herálec · webmaster · RSS
TOPlist