Přeskočit navigaci

Obec Herálec

Pohled na obec ze školy

Farnost Herálec

Farnost Herálec

Vyhledávač firem

FIRMY V NAŠÍ OBCI


Sportovní ples 2010

Pavel Dítě · 08. 03. 2010 · přečteno 2100x · komentáře: 1

Zakončení plesové bylo sezóny ve velkém stylu. Mažoretky, tanečnice a bohatá tombola přilákala více jak 350 lidí.

V sobotu 27. února 2010 se podařilo TJ Sokolu Herálec po mnoha desítkách let zorganizovat ples, jehož hlavním účelem bylo vydělat peníze do fotbalového rozpočtu a také uspořádat setkání s přáteli a sportovními fandy na společenské akci.

Pořadatelům se podařilo sehnat opravdu bohatou tombolu, do které přispěly firmy nejen z Herálce, ale i ze širokého okolí. Ples byl pořádán ve spolupráci s potápěčskou základnou ALL4DIVE v Chorvatském Pakoštane, která věnovala do tomboly hlavní výhru, kterou byl týdenní pobyt v Chorvatsku.

Sportovci pojali ples opravdu velkolepě, pozvali si totiž na ples mažorotky z Nového Města na Moravě, které měly za večer dvě vystoupení. O další dvě sportovně-taneční vystoupení se postaraly děvčata, které vystupují pod uměleckým jménem SHIMMY GIRLS. Bylo se opravdu na co dívat!

K tanci a poslechu hrála kapela TATABAND, která měla vystoupení oficiálně do 3 hodin do rána. Potom následovala asi do půl 5. soukromá kytarová produkce pro ty nejvytrvalejší návštěvníky plesu.

Organizátoři chtěli mít na plese to, co jim na jiných plesech chybí, něco originálního. Jednou z takových věcí byly mažoretky, dále pak každá žena dostala hned u vchodu růži, to opravdu každou z nich mile potěšilo. Víno bylo k dispozici nejen lahvové ale také stáčené – výborný pozdní sběr. Nabídka vín byla na plese opravdu nevídaná! K jídlu byly řízky se salátem, guláš a obložené talíře.

Organizátoři věnovali svému prvnímu plesu opravdu velké úsilí a to se vyplatilo. Výdělek z plesu bude tvořit velkou část rozpočtu TJ Sokol Herálec na letošní rok.

Sokol bude připravovat také venkovní zábavu na setkání rodáků, které bude ve dnech 31.7. - 1.8.2010. Dále chce pak znovu zorganizovat Sportovní ples v roce 2011. Již teď se těší na další společné setkání a srdečně Vás zvou.

Vedení TJ Sokol Herálec chce poděkovat všem sponzorům za dary do tomboly a podporu cateringu, dále pak všem organizátorům plesu a především návštěvníkům, bez nichž by ples neměl takový úspěch!

Komentáře

zuma
28. 12. 2013 18:26
mažoretky mají moc pěkné kostými.

přidat komentář

Váš komentář ke článku

 

© 2013 Obec Herálec · webmaster · RSS
TOPlist