Vážení přátelé!

Už se to blíží, už to brzy bude! Až budete tyto řádky počátkem dubna číst, už budu znát kladný výsledek výběrového řízení z konce března, takže se bude schylovat k poslední nutné záležitosti pro provoz nových ordinací praktického lékaře v Herálci i Svratce – k smlouvám se zdravotními pojišťovnami.

Kvůli registracím budu přítomen v obou ordinacích od 8. 4. do 25. 4. a rád Vás osobně poznám:  

pondělí a středa Svratka 8 – 11,30 hod. (bývalé zdrav. středisko – Ohradská 297)

úterý a čtvrtek Herálec   8 – 11,30 hod. (ordinace)

Od 2. 5. do 10. 5. přislíbila registrační pomoc sestřička Božena ve stejné době. Kdyby nemohla, využijte registrace na e-mail – viz níže.

Při registraci Vás budeme zavádět do počítače, a postačí k tomu jenom:

Adresa Vašeho trvalého bydliště, rodné číslo, název pojišťovny a jméno současného praktického lékaře, abychom si od něj mohli vyžádat výpis ze zdravotní dokumentace.

 

Nebudete-li se moci dostavit osobně, všechny uvedené údaje uveďte kdykoli do e-mailu: hmpraktik@seznam.cz nebo mi zatelefonujte na číslo: 605 157685. Anebo pošlete sms a já zavolám. Ne však 26. 4. – 11. 5.

 

 

Vážení zájemci,

přiznávám, že to, aby Vás bylo v průběhu dubna a května zaregistrováno co nejvíc, je pro nás hodně důležité. Začínáme od nuly pacientů a právě na počtu závisí naše hodnocení.

Prosím Vás tak, máte-li zájem, s registrací neváhejte! Moc si toho budeme vážit, radostněji se nám bude spolupracovat.

A kdy tedy začneme léčit naplno? Platnost smluv mám přislíbenou od 1. 5. 2019, ale obě ordinace budou v plném provozu od pondělí 13. května 2019. V tu dobu již bude stanovena pevná ordinační doba.

S děkovným a přátelským pozdravem

MUDr. Martin Hatala

                                                                                                HM praktik, s.r.o.