aktuální informace

FAMILSKÉ PÁRKOVÉ ZÁVODY – 16. 2. 2019, od 13:00

Vážení sportovní přátelé,

rádi bychom vás touto cestou pozvali na „FAMILSKÉ PÁRKOVÉ ZÁVODY“, které se budou konat již tuto sobotu 16. 2. 2019 na familských lyžařských tratích.

Startovné je ZDARMA a každý účastník v cíli obdrží čaj, sladkou odměnu a především párek s pečivem.

Přijďte si užít zábavu na běžeckých lyžích a porovnat své síly s ostatními vrstevníky, než nám sníh nadobro roztaje.

Prezentace od 13:00. Více informací ZDE.

Informace MUDr. Martina Hataly – nového lékaře v Herálci

Dobrý den všem zájemcům o opětovnou lékařskou péči v Herálci a Svratce.

Jak už se to v životě každého přihodilo nebo ještě přihodí, i mně nevyšel záměr poskytovat Vám zdravotní péči už v únoru. Překvapivě to nebylo vinou úřednic z hygienické stanice ve Žďáru, z Krajského úřadu a Všeobecné pojišťovny v Jihlavě, které formulářovou mašinérii bleskurychle zkrátily, ale postaral se o to zákon a nevyzpytatelné chování odstupující paní
doktorky.

Proto se všichni její pacienti stávají pacienty pana doktora ve Svratce, a není na tom nic protizákonného, abych zchladil emoce některým z Vás. Kdyby koupě byla umožněna mně, mohl bych se o Vás začít starat už hned v únoru, jak jsem měl se starosty v plánu. Jenomže nebyla, proto musím čekat na Výběrové řízení, které by mělo být hotovo ode dneška do tří měsíců. Tento čas naštěstí téměř přesně koresponduje s tříměsíční dobou, kdy má pacient nárok na změnu lékaře, což se týká všech pacientů paní doktorky. Přeregistrování od pana doktora ze Svratky tak může začít v květnu, ale bohužel to nepůjde tak lehce jako ve zmiňovaném případě – bez Vašeho rozhodnutí, protože já už budu muset Váš souhlas mít.

Všem zájemcům proto doporučuji, a moc bych si toho vážil, kdybyste tři měsíce počkali. Samozřejmě, že rád přijmu zpět nejenom prodané pacienty, ale kohokoli z Hlinska a přilehlého okolí. V dubnu se ozvu s konkrétními informacemi, takovými, aby Vás registrace obtěžovala co nejméně.

S děkovným pozdravem Váš MUDr. Martin Hatala

1 2 3 42